
Σταθμός μαγνητικής φόρτισης Schitec
Schitec μαγνητική σταθμός φόρτισης φορητό μαγνητικό ασύρματο φορτιστή 15W Fast Logging Pad Dock Station για ακουστικό iPhone
- Εισαγωγή προϊόντος
Schitec μαγνητική σταθμός φόρτισης φορητό μαγνητικό ασύρματο φορτιστή 15W Fast Logging Pad Dock Station για ακουστικό iPhone

παραμέτρους προϊόντος
| Όνομα προϊόντος | 15W μαγνητικό ασύρματο φορτιστή |
| Προστασία | OCP / OVP / OTP / SCP |
| Θύρα USB | Υποστήριξη ασύρματου φορτιστή 15W |
| Σύμφωνος | Για iPhone / airPods / iWatch / Android |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Εισαγωγή | 5V 3A / 9V 2.22A |
| Πιστοποιητικό | CE / FCC / ROHS / UL / PSE |
| Παραγωγή | 15w |
| Χαρακτηριστικό | Γρήγορη ταχύτητα φόρτισης |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
3 σε 1 ασύρματο φορτιστή

Φορητή χρέωση

Γρήγορη φόρτιση

Ένας φορτιστής με πολλαπλές λειτουργίες

Δημοφιλείς Ετικέτες: Σταθμός μαγνητικής φόρτισης Schitec, κατασκευαστές σταθμών μαγνητικών φορτίων Schitec, προμηθευτές, εργοστάσιο
←
Ένα ζευγάρι: Schitec ασύρματο μαγνητικό φορτιστή
Επόμενη: Schitec 15W μαγνητικό ασύρματο φορτιστή
→
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει









