
Θήκη τηλεφώνου QI Wireless Fast Charger
Αυτή η θήκη τηλεφώνου QI Wireless Fast Charger είναι προϊόν της σειράς ασύρματης φόρτισης. Η εσωτερική δομή της πλακέτας φόρτισης είναι μονό πηνίο κινητήρα συνεχούς ρεύματος, με λειτουργία υπενθύμισης πυκνωτή και βομβητή. Με δύο πλαϊνά κλιπ τηλεφώνου και ένα κάτω στήριγμα για να κρατάτε το τηλέφωνο.
- Εισαγωγή προϊόντος
Προσδιορισμός
Για αυτήν τη θήκη τηλεφώνου QI Wireless Fast Charger, χρησιμοποιούμε γρήγορη ασύρματη φόρτιση κινητού τηλεφώνου με αυτόματη λαβή ανίχνευσης FOD, χαμηλό θόρυβο και πολύ ασφαλή φόρτιση.
Αυτή η θήκη τηλεφώνου QI Wireless Fast Charger διαθέτει ένδειξη κουδουνίσματος ατμόσφαιρας, πυκνωτή και προειδοποιητική λειτουργία βομβητή.
Το κέλυφος αυτής της βάσης ασύρματης ταχείας φόρτισης τηλεφώνου QI είναι κατασκευασμένο από διαφανές πλαστικό και μεταλλικό σπρέι βαφής, τοπική σκάλισμα με ράδιο και μετάδοση φωτός, κοπή κλειδιού 2,5D και τέλος προσθήκη ζιγκ-ζαγκ σιλικόνης.
| Μοντέλο | M5-101 |
| Χρώμα | Κόκκινο, Πράσινο, Γκρι |
| Υλικό | PC+ABS |
| Εισαγωγή | 5V/2A, 9V/2A |
| Παραγωγή | 15W |
| Απόσταση επαγωγής | 6mm Μέγ |
| Καθαρό βάρος | Προϊόν με αξεσουάρ: 171g Με συσκευασία:209,4g |
| Μέγεθος πακέτου | 12*8*17 εκ |
| αξεσουάρ | Κλιπ εξόδου Olecranon + καλώδιο δεδομένων |
| χαρακτηριστικό | Επαγωγή πηνίου FOD, ασύρματη γρήγορη φόρτιση, Βηματικός κινητήρας, χαμηλός θόρυβος, καλή ποιότητα και χαμηλή τιμή |



Εταιρικό Προφίλ
Η εταιρεία μας καλύπτει μια έκταση 6000 τετραγωνικών μέτρων, υπάρχουν 15 σύγχρονες γραμμές παραγωγής, 150 επαγγελματικό και τεχνικό προσωπικό και 70 εξοπλισμός.
Η εταιρεία έχει ισχυρή αντοχή, πολλούς προμηθευτές πρώτων υλών, το δικό μας εργοστάσιο πλακών PVC και τη δική μας σειρά προϊόντων.


Συσκευασία & Αποστολή
| Απλό πακέτο | Παρέχουμε δωρεάν τσάντες pe και επίσης δεχόμαστε τις προσαρμοσμένες απαιτήσεις του πελάτη. |
| Συσκευασία blister | Χρεώνουμε {{0}},16—0,3 USD ανά πακέτο. |
| Προσαρμοσμένο πακέτο | Καλώς ήρθατε και θα μπορούσαμε να κάνουμε οποιοδήποτε προσαρμοσμένο πακέτο για εσάς. |
| DHL/UPS | 3- 5 εργάσιμες ημέρες για την άφιξη μετά την παράδοση, επιβεβαιώσαμε την πληρωμή. |
| FeDex | 5-7 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής από την παράδοση. |
| Θαλάσσιες μεταφορές | Λίγο μακρύ ειδικά για μεγάλη παραγγελία. |
| Διανομή | Δείγματα (1-1000τεμ και παρακάτω): 3-7 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής. |
| Παραγγελία (5000 τμχ και άνω) | 5-15 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής. |


Συχνές ερωτήσεις
Ε: Προσφέρετε εγγύηση;
Α: Παρέχουμε 12 μήνες εγγύηση για όλα τα προϊόντα μας.
Ε: Πώς να εξασφαλίσετε ισχυρή προσρόφηση της βεντούζας;
Α: Το κάτω βεντιλατέρ του προϊόντος μας είναι κατασκευασμένο από πολύ καλή πρώτη ύλη και η αναρρόφησή του πληροί τα πρότυπα δοκιμής.
Ε: Η βάση αυτού του προϊόντος γίνεται ασταθής όταν εκτίθεται σε κρύο αέρα;
Α: Η κάτω βεντούζα μπορεί να σκληρύνει όταν είναι κρύο, γι' αυτό σας προτείνουμε να ζεστάνετε τη βεντούζα από ζεστό αέρα που φυσά πάνω της από τον εξαερισμό πρώτα και μετά να την κολλήσετε στο ταμπλό ή σε άλλη επιφάνεια
Ε: Μπορεί αυτό το προϊόν να κουμπώσει στην έξοδο αέρα;
Α: Αυτό το προϊόν όχι μόνο μπορεί να κοπεί στην έξοδο αέρα αλλά και να προσροφηθεί στην λεία και επίπεδη επιφάνεια.
Ε: Μπορώ να το κουμπώσω στην κυκλική έξοδο αέρα;
Α: Αυτό το προϊόν μας δεν υποστηρίζει κυκλική έξοδο αέρα προς το παρόν, αλλά τετράγωνη έξοδο αέρα.
Δημοφιλείς Ετικέτες: qi ασύρματος γρήγορος φορτιστής θήκη τηλεφώνου, Κίνα qi ασύρματος γρήγορος φορτιστής θήκης τηλεφώνου κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο








