
Φορητή ασύρματη θήκη φορτιστή αυτοκινήτου
Αυτή η φορητή ασύρματη βάση φόρτισης αυτοκινήτου είναι η σειρά ασύρματης φόρτισης αυτοκινήτου της εταιρείας μας. Όλο το προϊόν είναι κατασκευασμένο από υλικά PC και ABS, με δύο πλαϊνά κλιπ, στα οποία έχει προστεθεί ειδική μαλακή κόλλα για να μην γρατσουνιστεί το κινητό σας. Η λειτουργία φόρτισης αυτής της φορητής ασύρματης βάσης φορτιστή αυτοκινήτου είναι πολύ ισχυρή και πολύ ασφαλής και ο θόρυβος κατά τη φόρτιση είναι πολύ μικρός. Είναι ένα οικονομικό προϊόν.
- Εισαγωγή προϊόντος
Προδιαγραφές προϊόντος
Αυτή η φορητή ασύρματη θήκη φορτιστή αυτοκινήτου είναι ένα σχέδιο κλιπ πλάτης, το οποίο μπορεί να κουμπωθεί στην έξοδο αέρα του αυτοκινήτου σας.
Έχουμε διαμορφώσει μια συσκευή κλιπ πλάτης και ένα καλώδιο φόρτισης με διεπαφή Type-C στο προϊόν.
Η λειτουργία φόρτισης αυτής της φορητής ασύρματης βάσης φορτιστή αυτοκινήτου υποστηρίζει γρήγορη φόρτιση και είναι πολύ αθόρυβη και ασφαλής ενώ το τηλέφωνο φορτίζεται.
Αυτό το προϊόν έχει σχεδιαστεί για να κουμπώνει στην έξοδο αέρα για να ελέγχετε το κινητό σας τηλέφωνο ενώ οδηγείτε. Λαμβάνοντας υπόψη ότι μπορεί να χρειαστείτε πλοήγηση GPS κατά τη φόρτιση, είναι ένα σχέδιο δύο σε ένα.
| Μοντέλο | M5-101 |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητή ασύρματη θήκη φορτιστή αυτοκινήτου |
| Χρώμα | Κόκκινο, Πράσινο, Γκρι |
| Υλικό | PC+ABS |
| Εισαγωγή | 5V/2A, 9V/2A |
| Παραγωγή | 15W |
| Καθαρό βάρος | προϊόν με αξεσουάρ: 171g με συσκευασία:209,4g |
| Μέγεθος πακέτου | 12*8*17 εκ |
| χαρακτηριστικό | Επαγωγή πηνίου FOD, ασύρματη γρήγορη φόρτιση, Βηματικός κινητήρας, χαμηλός θόρυβος, καλή ποιότητα και χαμηλή τιμή |



Περιγραφή εταιρείας
Η εταιρεία μας καλύπτει μια έκταση 6000 τετραγωνικών μέτρων, υπάρχουν 15 σύγχρονες γραμμές παραγωγής, 150 επαγγελματικό και τεχνικό προσωπικό και 70 εξοπλισμός.
Η εταιρεία έχει ισχυρή αντοχή, πολλούς προμηθευτές πρώτων υλών, το δικό μας εργοστάσιο πλακών PCB και τη δική μας σειρά προϊόντων.


Συσκευασία & Αποστολή
| Απλό πακέτο | Παρέχουμε δωρεάν τσάντες pe και επίσης δεχόμαστε τις προσαρμοσμένες απαιτήσεις του πελάτη. |
| Συσκευασία blister | Χρεώνουμε {{0}},16—0,3 USD ανά πακέτο. |
| Προσαρμοσμένο πακέτο | Καλώς ήρθατε και θα μπορούσαμε να κάνουμε οποιοδήποτε προσαρμοσμένο πακέτο για εσάς. |
| DHL/UPS | 3- 5 εργάσιμες ημέρες για την άφιξη μετά την παράδοση, επιβεβαιώσαμε την πληρωμή. |
| FeDex | 5-7 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής από την παράδοση. |
| Θαλάσσιες μεταφορές | Λίγο μακρύ ειδικά για μεγάλη παραγγελία. |
| Διανομή | Δείγματα (1-1000τεμ και παρακάτω): 3-7 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής. |
| Παραγγελία (5000 τμχ και άνω) | 5-15 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής. |


Συχνές ερωτήσεις
Ε: Πώς να εξασφαλίσετε ισχυρή προσρόφηση της βεντούζας;
Α: Το κάτω κορόιδο μαςΦορητή ασύρματη θήκη φορτιστή αυτοκινήτουείναι κατασκευασμένο από πολύ καλή πρώτη ύλη, και η αναρρόφησή του πληροί τα πρότυπα δοκιμής. Χρειάζεται μόνο να το σκουπίσετε σε ένα ομαλό και επίπεδο μέρος για να ξεκινήσει η διαδικασία προσρόφησης
Ε: Πώς να εξασφαλίσετε τη σταθερότητα;
Α: Η αγκύλη μαςΦορητή ασύρματη θήκη φορτιστή αυτοκινήτουέχει επίσης δοκιμαστεί με κούνημα, το οποίο μπορεί να σταθεροποιήσει και να διορθώσει το κινητό σας τηλέφωνο. Δεν θα κουνηθεί υπό κανονικές συνθήκες οδήγησης
Ε: Η βάση αυτού του προϊόντος γίνεται ασταθής όταν εκτίθεται σε κρύο αέρα;
Α: Η κάτω βεντούζα μπορεί να σκληρύνει όταν είναι κρύο, γι' αυτό σας προτείνουμε να ζεστάνετε τη βεντούζα από ζεστό αέρα που φυσάει πάνω της από τον αεραγωγό πρώτα και μετά να την κολλήσετε στο ταμπλό ή σε άλλη επιφάνεια.
Ε: Το πλαίσιο στήριξης σας υποστηρίζει κυκλικούς αεραγωγούς;
Α: Προς το παρόν, το δικό μαςΦορητή ασύρματη θήκη φορτιστή αυτοκινήτουμπορεί να στερεωθεί μόνο σε λεία και λεία επιφάνεια και η κυκλική έξοδος αέρα δεν υποστηρίζεται προς το παρόν.
Ε: Τι γίνεται εάν ο βραχίονας σύσφιξης αυτού του προϊόντος είναι φραγμένος;
A: Σε αυτήν την περίπτωση, αφαιρέστε το εμπόδιο και πατήστε το κουμπί επαγωγής για επαναφοράΦορητή ασύρματη θήκη φορτιστή αυτοκινήτουσε κλειστή κατάσταση και χρησιμοποιήστε ξανά το διακόπτη για να το χρησιμοποιήσετε κανονικά.
Δημοφιλείς Ετικέτες: φορητή ασύρματη βάση φορτιστή αυτοκινήτου, Κίνα φορητή ασύρματη βάση θήκης φορτιστή αυτοκινήτου, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο







