
Black Power Bank 10000mah 1 Θύρα UBS
Αυτή η 10000mah Black Power Bank 1 UBS Port είναι ένα μαύρο κινητό τροφοδοτικό της εταιρείας μας. Ολόκληρο το σώμα είναι κατασκευασμένο από PVC και ABS, με εξαιρετικά λεπτό σχεδιασμό και αποθήκευση μπαταρίας 10.000 mah. Η εύκολη στη μεταφορά βάση μπορεί να καλύψει τις καθημερινές σας ανάγκες φόρτισης.
- Εισαγωγή προϊόντος
Προσδιορισμός
Έχουμε δύο λειτουργίες εξόδου QC3.0 και PD18W για αυτήν τη θύρα UBS Black Power Bank 1 10000mah, η οποία μπορεί να φορτίσει δύο συσκευές ταυτόχρονα για να λύσει το βασικό σας πρόβλημα φόρτισης.
Σε αυτή τη βάση, ολόκληρο το σώμα της θύρας UBS Black Power Bank 1 10000mah είναι εξαιρετικά λεπτής σχεδίασης, που δεν καταλαμβάνει το μεγαλύτερο μέρος του χώρου σας.
Αυτή η θύρα μας Black Power Bank 1 UBS των 10000mah χρησιμοποιεί γρήγορη φόρτιση QC3.0 και PD στη λειτουργία εξόδου, η οποία μπορεί να φορτιστεί στο 40% ισχύος σε σχεδόν μισή ώρα.
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 10000 mAh |
| Χρώμα | Ασπρο μαύρο |
| Υλικό | PC+ABS |
| Μέγεθος | 140*67,5*16 χλστ |
| Εισαγωγή | 5V/2A |
| Παραγωγή | 5V/2A |



Περιγραφή εταιρείας
Η εταιρεία μας έχει δεσμευτεί να δημιουργήσει το δικό της παγκόσμιο εμπορικό σήμα, βασισμένη σε 14 χρόνια εμπειρίας στην OEM&ODM, έχουμε μια τεράστια σύγχρονη γραμμή παραγωγής.
Είμαστε μια ώριμη εταιρεία προϊόντων με 14 χρόνια εμπειρίας στην OEM&ODM και ένα ώριμο σύγχρονο εργοστάσιο.


Συσκευασία & Αποστολή
| Απλό πακέτο | Η τσάντα PE είναι δωρεάν και κάθε άτομο μέσα με τσάντα PE είναι εντάξει εάν απαιτείται από τον πελάτη. |
| Συσκευασία blister | Χρεώνουμε {{0}},16—0,3 USD ανά πακέτο. |
| Προσαρμοσμένο πακέτο | Καλώς ήρθατε και θα μπορούσαμε να κάνουμε οποιοδήποτε προσαρμοσμένο πακέτο για εσάς. |
| DHL/UPS | 3- 5 εργάσιμες ημέρες για την άφιξη μετά την παράδοση, επιβεβαιώσαμε την πληρωμή. |
| FeDex | 5-7 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής από την παράδοση. |
| Θαλάσσιες μεταφορές | Λίγο μακρύ ειδικά για μεγάλη παραγγελία. |
| Διανομή | Δείγματα (1-1000τεμ και παρακάτω): 3-7 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής. |
| Παραγγελία (5000 τμχ και άνω) | 5-15 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής. |


FAQ
Ε: Μπορεί το power bank να φορτίσει το iPhone X;
Α: Ναι, μπορείς.
Ε: Μπορεί αυτό να φορτίσει άλλες συσκευές με θύρες USB;
Α: Αυτό το προϊόν μπορεί να φορτίσει άλλες επαναφορτιζόμενες ηλεκτρονικές συσκευές.
Ε: Πόσο καιρό είναι η εγγύηση;
Α: Τα προϊόντα της εταιρείας μας συνοδεύονται από εγγύηση δύο ετών.
Ε: Αυτό το προϊόν συνοδεύεται από το δικό του καλώδιο δεδομένων;
Α: Αυτό το προϊόν είναι χωρίς καλώδιο δεδομένων, η εταιρεία μας διαθέτει επίσης ειδικά δεδομένα γρήγορης φόρτισης για να αγοράσετε.
Ε: Πόσο ανθεκτικό στη θερμότητα είναι;
Α: Η αντίσταση στη θερμότητα αυτού του προϊόντος έχει περάσει τη δοκιμή, μπορείτε να το αγοράσετε εύκολα.
Δημοφιλείς Ετικέτες: Μαύρη τράπεζα τροφοδοσίας 10000mah 1 θύρα ubs, Κίνα 10000mah μαύρη τράπεζα ισχύος 1 θύρα ubs κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο








