
Universal ασύρματη τράπεζα ισχύος 20000mah
Χαρακτηριστικά 1. Power bank και ασύρματος φορτιστής για κινητά τηλέφωνα. 2. Φορητό και βολικό, εύκολο στη μεταφορά. Ασφαλές και αξιόπιστο, 3. ιδανικό για χρήση σε ταξίδια και υπαίθριες δραστηριότητες οποτεδήποτε και οπουδήποτε. 4.Περιβαλλοντική φιλικότητα και οικονομική αποδοτικότητα. Επισκόπηση Γρήγορες λεπτομέρειες Τόπος...
- Εισαγωγή προϊόντος
Γρήγορες λεπτομέρειες
Τόπος προέλευσης: Γκουανγκντόνγκ, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
Επωνυμία: Schitec
Αριθμός μοντέλου: WC025
Διαστάσεις:153*75*16mm
Βάρος: 265g
Χωρητικότητα:15001-20000(mAh)
Τύπος υποδοχής: Θύρα USB
Θύρα USB: 2 θύρες
Τύπος μπαταρίας: Μπαταρία πολυμερούς
Λειτουργία: Υποστήριξη ισχύος
Εγγύηση: 1 έτος
Λογότυπο: Προσαρμοσμένη εκτύπωση λογότυπου
Προδιαγραφές προϊόντος
| Μοντέλο προϊόντος | ασύρματος φορτιστής power bank |
| πρότυπο | QI |
| Ενσύρματη είσοδος | DC-5V/3.1A |
| Ενσύρματη έξοδος | 5V/2.4A |
| Συχνότητα Φόρτισης | %7β%7β0%7δ}KHz |
| Ασύρματη απόσταση | 3-8χιλ |
| Αποδοτικότητα φόρτισης | Μεγαλύτερο ή ίσο με 75% |
| Μέγεθος προϊόντος | 153*75*16 χλστ |
| Βάρος προϊόντος | 265g |
| Πιστοποιητικό | CE / FCC / ROHS |
| Χρώμα | Ασπρο μαύρο |
Εικόνες προϊόντων





Γιατί να μας επιλέξετε ?
Οι Υπηρεσίες μας
Α. ειδικευμένος εργάτης: ο συντομότερος χρόνος περιστροφής.
Β. PCB,PCBA σχεδιασμού φορτιστή αυτοκινήτου
Γ. Αυστηρό σύστημα ποιοτικού ελέγχου, τα προϊόντα δοκιμάστηκαν 9 φορές πριν από την αποστολή.
Δ. OEM, παραγγελίες ODM ευπρόσδεκτες
Ε. Έχουμε δικό μας σχεδιαστή, δημιουργούμε όμορφη εικόνα προώθησης του ιστού σας
Συσκευασία & Αποστολή

Σχετικά με εμάς


Συχνές ερωτήσεις
Ε: Προσφέρετε δείγματα για δοκιμή;
Α: Ναι, ένα δωρεάν δείγμα για δοκιμή με κόστος που καταβάλλεται από τον αγοραστή.
Ε: Ποιο είναι το MOQ σας;
Α: 200 τμχ
Ε: Έχετε πιστοποιητικά για τα προϊόντα σας;
A: UL/CUL, FCC, RoHS, CE, κ.λπ
Ε: Ποιο είναι το στοιχείο πληρωμής σας;
Α: TT, L/C Paypal και Western Union.
Ε: Μπορούμε να δεχτούμε δείγματα προσαρμοσμένα;
Α: Ναι
Ε: Είναι εγγυημένη η ποιότητα; Πώς το Shenchuang Hi-Tech κάνει QC;
Α: όλα τα προϊόντα ελέγχονται 100% πριν από την αποστολή., και η γραμμή παραγωγής ελέγχεται πάντα αυστηρά από τα μέλη του προσωπικού QC μας.
Δημοφιλείς Ετικέτες: γενική ασύρματη τράπεζα τροφοδοσίας 20000mah, Κίνα κατασκευαστής ασύρματης τράπεζας ισχύος universal 20000mah, προμηθευτές, εργοστάσιο









