Φορτιστής ταξιδιού Schitec 5000MAH
SCHITEC 5000MAH Travel Charger με ανασυρόμενο καλώδιο δεδομένων 3 σε 1 φορτιστή τοίχου 35W φόρτιση για έξυπνη συσκευή φορητή τράπεζα ισχύος
- Εισαγωγή προϊόντος
SCHITEC 5000MAH Travel Charger με ανασυρόμενο καλώδιο δεδομένων 3 σε 1 φορτιστή τοίχου 35W φόρτιση για έξυπνη συσκευή φορητή τράπεζα ισχύος

παραμέτρους προϊόντος
| Όνομα προϊόντος | 3 σε 1 φορτιστή τοίχου |
| Βάρος | 220g |
| Θύρα USB | Τύπος-γ |
| Σύμφωνος | Για iPhone / airPods / iWatch / Android |
| Χρώμα | Sliver / μαύρο / προσαρμοσμένο |
| Εξουσία | 35W MAX |
| Πιστοποιητικό | CE / FCC / ROHS / Apple MFI |
| Παραγωγή | 2.4A |
| Χαρακτηριστικό | Γρήγορη ταχύτητα φόρτισης |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
Τρόποι πολλαπλών φόρτισης

Φορητός φορτιστής 35W

Πολυλειτουργικός

3 σε 1 φορτιστή τηλεφώνου

Δημοφιλείς Ετικέτες: SCHITEC 5000MAH Travel Charger, China Schitec 5000MAH Travel Charger Manufacturers, Προμηθευτές, Factory
←
Ένα ζευγάρι: Φορητός φορτιστής Schitec
Επόμενη: Schitec 33W Gan Mini USB Φορτιστής
→
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει









