
Schitec 33W Gan Mini USB Φορτιστής
Schitec 33W Gan Mini USB Φορτιστής με καλώδιο τύπου C Προστατευμένο φορτιστή τηλεφώνου σετ για το iPhone και το Android Smart Devices Hot Sale
- Εισαγωγή προϊόντος
Schitec 33W Gan Mini USB Φορτιστής με καλώδιο τύπου C Προστατευμένο φορτιστή τηλεφώνου σετ για το iPhone και το Android Smart Devices Hot Sale

παραμέτρους προϊόντος
| Όνομα προϊόντος | Σετ φορτιστή μίνι τηλεφώνου 33W |
| Κοστούμι | Φορτιστής τηλεφώνου + καλώδιο USB |
| Θύρα USB | Τύπος-C \/ προσαρμόσιμο |
| Σύμφωνος | Για iPhone \/ airPods \/ iWatch \/ Android |
| Χρώμα | Μαύρο \/ προσαρμοσμένο |
| Εξουσία | 33W MAX |
| Πιστοποιητικό | CE \/ FCC \/ ROHS \/ Apple MFI |
| Καλώδιο | Καλώδιο USB 1m USB |
| Χαρακτηριστικό | Γρήγορη ταχύτητα φόρτισης |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
Μικρότερο μέγεθος, περισσότερη ισχύς

Πολλά πλεονεκτήματα

Γρήγορη φόρτιση

Ευρεία συμβατότητα

Δημοφιλείς Ετικέτες: Schitec 33W Gan Mini USB Φορτιστής, China Schitec 33W Gan Mini USB Φορτιστής Κατασκευαστές, Προμηθευτές, Factory
←
Ένα ζευγάρι: Φορτιστής ταξιδιού Schitec 5000MAH
Επόμενη: Σετ φορτιστή διπλής θύρας Schitec Dual USB
→
Αποστολή ερώτησής









