
Schitec 20W USB Charger Block
Schitec 20W USB φορτιστή μπλοκ για iPhone 16 γρήγορη φόρτιση διπλής θύρας PD προσαρμογέας τροφοδοσίας για Smart Device 20W Gan Charger Jelly Series
- Εισαγωγή προϊόντος
Schitec 20W USB φορτιστή μπλοκ για iPhone 16 γρήγορη φόρτιση διπλής θύρας PD προσαρμογέας τροφοδοσίας για Smart Device 20W Gan Charger Jelly Series

παραμέτρους προϊόντος
| Όνομα προϊόντος | 20W φορτιστής τοίχου |
| Παραγωγή | 9V / 2A |
| Θύρα USB | USB + Type-C / προσαρμόσιμο |
| Σύμφωνος | USB χρέωση έξυπνων συσκευών / κινητού τηλεφώνου / tablet |
| Χρώμα | Πράσινο / προσαρμοσμένο |
| Εξουσία | 20W MAX |
| Πιστοποιητικό | CE / FCC / ROHS / Apple MFI |
| Υλικό | ABS + PC |
| Χαρακτηριστικό | Γρήγορη ταχύτητα φόρτισης |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
Gan Fast Forging 20W

Σούπερ γρήγορη χρέωση

Φορτιστής σειράς Jelly

Κατασκευαστής MFI

Δημοφιλείς Ετικέτες: Schitec 20W USB φορτιστής μπλοκ, China Schitec 20W USB φορτιστής κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
←
Ένα ζευγάρι: Blind Box Charger 20W
Επόμενη: Schitec Mini 5000mAh Power Bank
→
Αποστολή ερώτησής









