
Blind Box Charger 20W
Schitec 20W Φορτιστής Blind Box Foldable Plug Phone Charger Hot Sale Έκπληξη Κουτί Δώρα νέου σχεδιασμού τοίχου για το iPhone
- Εισαγωγή προϊόντος
Schitec 20W Φορτιστής Blind Box Foldable Plug Phone Charger Hot Sale Έκπληξη Κουτί Δώρα νέου σχεδιασμού τοίχου για το iPhone

παραμέτρους προϊόντος
| Όνομα προϊόντος | 20W φορτιστή Blind Box |
| Παραγωγή | 9V / 2A |
| Θύρα USB | USB * Τύπος C |
| Σύμφωνος | Για iPhone / airPods / iWatch / Android |
| Εισαγωγή | 100-240V / 1.2A |
| Εξουσία | 20W MAX |
| Πιστοποιητικό | CE / FCC / ROHS / Apple MFI |
| Υλικό | ABS PC |
| Χαρακτηριστικό | Γρήγορη ταχύτητα φόρτισης |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
Blind Box Charger

Γρήγορη φόρτιση Gan

Σούπερ γρήγορη φόρτιση

Κατασκευαστής MFI

Δημοφιλείς Ετικέτες: Schitec 20W Φορτιστής Blind Box, Κίνα Schitec 20W Φορτιστής Blind Box Κατασκευαστές, Προμηθευτές, Factory
←
Ένα ζευγάρι: Schitec 3 in 1 Power Bank 5000mAh
Επόμενη: Schitec 20W USB Charger Block
→
Αποστολή ερώτησής









