
Ασύρματος φορτιστής στρογγυλού σχήματος 10W
Αυτός ο ασύρματος φορτιστής στρογγυλού σχήματος 10W είναι η σειρά ασύρματης φόρτισης της εταιρείας μας. Για την κατασκευή της βάσης χρησιμοποιούμε υλικά ABS και PVC. Κατά τη φόρτιση αυτού του ασύρματου φορτιστή στρογγυλού σχήματος 10W, υιοθετεί την ασύρματη γρήγορη φόρτιση μαγνητικής απορρόφησης. Ένα καλώδιο γρήγορης φόρτισης συνδέει το τροφοδοτικό στη βάση για γρήγορη φόρτιση.
- Εισαγωγή προϊόντος
Προσδιορισμός
Η επιφάνεια της βάσης είναι λεία και επίπεδη και ο μαγνήτης θα κρατήσει το τηλέφωνό σας στη θέση του κατά τη φόρτιση.
Αυτός ο ασύρματος φορτιστής στρογγυλού σχήματος 10W είναι κατασκευασμένος από πολύ υψηλής ποιότητας πρώτες ύλες με επαρκή αντοχή στη θερμότητα και ικανότητα κατά της πτώσης. Υπό κανονική χρήση, η διάρκεια ζωής αυτού του ασύρματου φορτιστή στρογγυλού σχήματος 10W είναι ένα έτος και η απόδοση κόστους είναι πολύ υψηλή.
Αυτός ο ασύρματος φορτιστής στρογγυλού σχήματος 10W συνδέεται στην παροχή ρεύματος μέσω του καλωδίου δεδομένων μέσω της βάσης για να ολοκληρώσει την ασύρματη γρήγορη φόρτιση μαγνητικής απορρόφησης.
| Υλικό | PC+ABS |
| χαρακτηριστικό | Επαγωγή πηνίου FOD, ασύρματη γρήγορη φόρτιση, Βηματικός κινητήρας, χαμηλός θόρυβος, καλή ποιότητα και χαμηλή τιμή |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εισαγωγή | 5V/2A, 9V/2A |
| Παραγωγή | 15W |
| Απόσταση επαγωγής | 6mm Μέγ |





Περιγραφή εταιρείας
Η εταιρεία μας έχει περισσότερα από 14 χρόνια πλούσια εμπειρία, η εταιρεία μας είναι ικανή να παράγει ποιοτικά και ποιοτικά προϊόντα.
Και με μια ομάδα Ε&Α, είμαστε σε θέση να σχεδιάζουμε τόσο υψηλής ποιότητας όσο και καινοτόμα προϊόντα για πελάτες.


Συσκευασία & Αποστολή
| Απλό πακέτο | Η τσάντα PE είναι δωρεάν και κάθε άτομο μέσα με τσάντα PE είναι εντάξει εάν απαιτείται από τον πελάτη. |
| Συσκευασία blister | Χρεώνουμε {{0}},16—0,3 USD ανά πακέτο. |
| Προσαρμοσμένο πακέτο | Καλώς ήρθατε και θα μπορούσαμε να κάνουμε οποιοδήποτε προσαρμοσμένο πακέτο για εσάς. |
| DHL/UPS | 3- 5 εργάσιμες ημέρες για την άφιξη μετά την παράδοση, επιβεβαιώσαμε την πληρωμή. |
| FeDex | 5-7 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής από την παράδοση. |
| Θαλάσσιες μεταφορές | Λίγο μακρύ ειδικά για μεγάλη παραγγελία. |
| Διανομή | Δείγματα (1-1000τεμ και παρακάτω): 3-7 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής. |
| Παραγγελία (5000 τμχ και άνω) | 5-15 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής. |


Συχνές ερωτήσεις
Ε: Το πλαίσιο στήριξης σας υποστηρίζει κυκλικούς αεραγωγούς;
Α: Προς το παρόν, το προϊόν μας μπορεί να στερεωθεί μόνο σε λεία και λεία επιφάνεια και η κυκλική έξοδος αέρα δεν υποστηρίζεται προς το παρόν.
Ε: Προσφέρετε εγγύηση;
Α: Παρέχουμε 12 μήνες εγγύηση για όλα τα προϊόντα μας. Μόλις παρουσιαστούν προβλήματα ποιότητας, θα σας προσφέρουμε τις καλύτερες λύσεις ανάλογα.
Ε: Πώς να εξασφαλίσετε τη σταθερότητα;
Α: Το στήριγμα του προϊόντος μας έχει επίσης δοκιμαστεί με ανακίνηση, το οποίο μπορεί να σταθεροποιήσει και να διορθώσει το κινητό σας τηλέφωνο. Δεν θα κουνηθεί υπό κανονικές συνθήκες οδήγησης.
Ε: Είναι βολικό να αποσυναρμολογήσετε το στήριγμα αυτού του προϊόντος;
Α: Αυτό το προϊόν είναι πολύ βολικό για αποσυναρμολόγηση.
Ε: Μπορώ να το κουμπώσω στην κυκλική έξοδο αέρα;
Α: Αυτό το προϊόν μας δεν υποστηρίζει κυκλική έξοδο αέρα προς το παρόν, αλλά τετράγωνη έξοδο αέρα.
Δημοφιλείς Ετικέτες: ασύρματος φορτιστής στρογγυλού σχήματος 10w, Κίνα στρογγυλού σχήματος ασύρματος φορτιστής 10w κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο







