
Δεδομένα υψηλής ποιότητας μαγνητικό καλώδιο USB
Χαρακτηριστικά 1. Σχεδίαση τύπου T Σχεδιασμός με διπλό αγκώνα, εξοικονομεί χώρο και προστατεύει τη διεπαφή της συσκευής. Καλύτερη εμπειρία πλευρικής εισαγωγής και εξαγωγής 2. Καλώδιο μαγνήτη Αυτόματη σχεδίαση προσρόφησης, τράβηγμα για φόρτιση και κλείσιμο για αποθήκευση 3.2.1A Γρήγορη φόρτιση Μετάδοση υψηλής ταχύτητας, εξαιρετική ταχύτητα φόρτισης,...
- Εισαγωγή προϊόντος
ΣΦΑΙΡΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ
Επωνυμία: Schitec
Αριθμός μοντέλου: UC129
Τόπος προέλευσης: Γκουανγκντόνγκ, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
Χρήση: Κινητό τηλέφωνο
Τύπος USB: Τύπος-C
Χρωμα μαυρο
Υλικό: TPE+PC
Μήκος: 1M/2M/3M/προσαρμοσμένο
Εγγύηση: 1 έτος
Λειτουργία: Φόρτιση + Μεταφορά δεδομένων
Στοιχείο: FOB Shenzhen
Εφαρμογή: Τύποι κινητών τηλεφώνων
Λογότυπο: Προσαρμοσμένο λογότυπο
Όνομα προϊόντος: Δεδομένα υψηλής ποιότητας μαγνητικό καλώδιο Usb Elbow
περιγραφή προϊόντος
| Ονομα προϊόντος | Μαγνητικό καλώδιο usb τύπου c 90 μοιρών Elbow |
| Πλεονέκτημα | Τιμή εργοστασίου |
| Υλικό | πλεγμένο |
| Εισαγωγή | 12-24V |
| Παραγωγή | 5V /2A |
| Εκτύπωση λογότυπου | Αποδεχτείτε το προσαρμοσμένο λογότυπο ή λογότυπο σας |
| Βάρος | 26g |
| Χρωματιστά | Μαύρος |
| Δοκιμαστική παραγγελία | Οποιαδήποτε ποσότητα, έστω και ένα δείγμα |
| Χρήση για | κινητό τηλέφωνο, macbook |
| Πιστοποιητικό | CE ROHS FCC SGS |
| Εγγύηση προϊόντος | Ενας χρόνος |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
Εικόνες προϊόντων





Συσκευασία & Αποστολή

τα πλεονεκτήματά μας


Συχνές ερωτήσεις
Ε: Ποια πλεονεκτήματα έχουν τα προϊόντα σας;
Α: Είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής καλωδίου USB με 10 χρόνια εμπειρία. Προσπαθούμε το καλύτερο για να προσφέρουμε καλώδιο καλής ποιότητας στις πιο ανταγωνιστικές τιμές.
Ε: Ποια πληρωμή μπορείτε να δεχτείτε;
Α: Paypal, Western Union, T/T, Alipay, L/C, κ.λπ.
Ε: Πόσο καιρό είναι η εγγύηση του προϊόντος σας;
Α: 12 μήνες.
Ε: Τι είναι το MOQ για καλώδια;
A: Το MOQ είναι 300 PCS. Καλώδια OEM 500-1000PCS/Color, ωστόσο, είναι ευέλικτο ανάλογα με τις ανάγκες σας.
Δημοφιλείς Ετικέτες: δεδομένα μαγνητικού καλωδίου USB υψηλής ποιότητας, Κίνα κατασκευαστές δεδομένων, προμηθευτές, εργοστάσιο







