
SCHITEC Ανασυμφόρητο φορτιστή 65W
SCHITEC Ανασυμφόρητο φορτιστή 65W USB C Φορτιστής με καλώδιο τύπου C Γρήγορη φόρτιση με πτυσσόμενο βύσμα για το κεφάλι φορτιστή iPhone
- Εισαγωγή προϊόντος
SCHITEC Ανασυμφόρητο φορτιστή 65W USB C Φορτιστής με καλώδιο τύπου C Γρήγορη φόρτιση με πτυσσόμενο βύσμα για το κεφάλι φορτιστή iPhone

παραμέτρους προϊόντος
| Όνομα προϊόντος | SCHITEC Ανασυμφόρητο φορτιστή 65W |
| Παραγωγή | 9V / 2A |
| Θύρα USB | USB A + τύπος C / προσαρμόσιμο |
| Σύμφωνος | Για iPhone / airPods / iWatch / Android |
| Χρώμα | Γκρίζα λωρίδες / προσαρμοσμένο |
| Εξουσία | 65W MAX |
| Πιστοποιητικό | CE / FCC / ROHS / Apple MFI |
| Υλικό | ABS + PC |
| Χαρακτηριστικό | Γρήγορη ταχύτητα φόρτισης |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
Οι θύρες USB και Type-C και το καλώδιο USB για τη φόρτιση 3 συσκευών ταυτόχρονα

Super Compact μέγεθος ιδανικό για ταξίδια

Υψηλή απόδοση 65W

Προσαρμόσιμος

Δημοφιλείς Ετικέτες: SCHITEC Ανασυρόμενο φορτιστή 65W, China Schitec Ανασυθενείς φορτιστή 65W Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
←
Ένα ζευγάρι: Όχι
Επόμενη: Schitec 3 in 1 Power Bank 5000mAh
→
Αποστολή ερώτησής









