
Schitec μαγνητικό ασύρματο φορτιστή
Schitec Portable Mini 5000MAH Μαγνητικό ασύρματο φορτιστή Τράπεζα ισχύος 20W Γρήγορη φόρτιση Ισχυρή μαγνητική έλξη Φορητός σχεδιασμός
- Εισαγωγή προϊόντος
Schitec Portable Mini 5000MAH Μαγνητικό ασύρματο φορτιστή Τράπεζα ισχύος 20W Γρήγορη φόρτιση Ισχυρή μαγνητική έλξη Φορητός σχεδιασμός

παραμέτρους προϊόντος
| Όνομα προϊόντος | Μαγνητική ασύρματη τράπεζα ισχύος |
| Προστασία | OCP / OVP / OTP / SCP |
| Θύρα USB | Υποστήριξη ασύρματου φορτιστή 15W και φορτίου τύπου-C |
| Σύμφωνος | Για iPhone / airPods / iWatch / Android |
| Χρώμα | Sliver / μαύρο / προσαρμοσμένο |
| Εισαγωγή | Τύπος-C 20W |
| Πιστοποιητικό | CE / FCC / ROHS |
| Παραγωγή | USB-C 22,5 W |
| Χαρακτηριστικό | Γρήγορη ταχύτητα φόρτισης |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
Η ενσύρματη και ασύρματη φόρτιση μπορεί να εξαλειφθεί ταυτόχρονα

Ισχυρή μαγνητική αναρρόφηση γρήγορη φόρτιση

Νέος σχεδιασμός

Φορητός φορτιστής κινητού

Δημοφιλείς Ετικέτες: Schitec Magnetic Wireless Charger, China Schitec Magnetic Wireless Φορτιστής Κατασκευαστές, Προμηθευτές, Factory
←
Ένα ζευγάρι: Πακέτο μπαταρίας Schitec 5000mAh
Επόμενη: Schitec Magnetic Wireless Bank
→
Αποστολή ερώτησής









