
Ακουστικά ακύρωσης θορύβου Schitec
Schitec 2025 Νέα ακουστικά ακύρωσης θορύβου v5.3 Bluetooth Gaming Earphone TWS Ασύρματο IPX6 Αδιάβροχο ακουστικά για iPhone
- Εισαγωγή προϊόντος
Schitec 2025 Νέα ακουστικά ακύρωσης θορύβου v5.3 Bluetooth Gaming Earphone TWS Ασύρματο IPX6 Αδιάβροχο ακουστικά για iPhone

παραμέτρους προϊόντος
| Όνομα προϊόντος | Ασύρματα ακουστικά TWS |
| Χαρακτηριστικό | HIFI Sound |
| Έκδοση BT | BT v5.3 Ασύρματα ακουστικά |
| Σύμφωνος | Για iPhone \/ Android |
| Χρώμα | Sky Blue \/ Customized |
| Εισαγωγή | 0.01A |
| Απόσταση εργασίας | 10 μέτρα |
| Παραγωγή | 0.03W |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | Ακουστικό 40mAh \/ κουτί φόρτισης 250mah |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
Έξι βασικές τεχνολογίες

BT5.3 Γρήγορη ζεύγος

Πηνίο μονάδας δίσκου 10mm

Χρώμα OEM

Δημοφιλείς Ετικέτες: Τα ακουστικά ακύρωσης θορύβου Schitec, China Schitec Noise Canceling Actering Manufacturers, Προμηθευτές, Factory
←
Ένα ζευγάρι: Schitec 2025 Αληθινά ασύρματα ακουστικά
Επόμενη: Schitec Tws Airbuds
→
Αποστολή ερώτησής









