
twin usb αυτοκίνητο φορτιστής
Αυτό twin usb αυτοκίνητο φορτιστής is a δύο θυρών αυτοκίνητο φορτιστής με φωτεινό άκρο κέλυφος και καμπύλο επίπεδο σχεδιασμός ανάπτυξη και παραγωγή από εταιρεία μας. Αυτό δίδυμο usb αυτοκίνητο φορτιστής κέλυφος είναι ABS συν αλουμίνιο κράμα υλικό % 2c κυρίως σε παραγγελία για βελτίωση του οπτική αίσθηση και μέταλλο υφή. Το κοινό στυλ είναι λευκό% 2c εταιρεία μας επίσης αποδέχεται προσαρμοσμένο χρώμα ζήτηση.
- Εισαγωγή προϊόντος
Προσδιορισμός
Moreover, it has a hidden dual-port design, and the charging port is not easy to accumulate dust, and it can also charge two devices at the same time, which solves the problem of inapplicable interfaces and avoids the phenomenon of poor contact caused by repeated plugging and unplugging.
| Υπόδειγμα | ΚΔ128 |
| Απόδοση | 5V 2A |
| Εισαγωγή | 12-24V |
| μέγεθος | 25.24*25.24*62.13mm |
| Βάρος | 16.25g |
| Χρώμα | Λευκό,etc |
| Πακετάρισμα | PE τσάντες % 2c κυψέλη συσκευασία ή πελάτης αιτήματα |



Εταιρεία Περιγραφή
Η εταιρεία μας είναι δεσμεύεται στο κτίριο το δικό του παγκόσμιο εμπορικό σήμα% 2c βασίζεται on 14 χρόνια εμπειρία in OEM% 26ODM% 2c έχουμε έχουμε ένα τεράστιο μοντέρνο παραγωγή γραμμή % 2c if έχετε a μεγάλο αριθμό του προσαρμοσμένο προϊόντα% 2c παρακαλώ επαφή εμάς.
Σε πολλά μέρη% 2c η εταιρεία έχει το δικό της μούχλα επεξεργασία εργοστάσιο % 2c σύρμα επεξεργασία εργοστάσιο % 2c πλάκα επεξεργασία εργοστάσιο και το δικό του αποθήκη. Η παράδοση κανάλι είναι επίσης πολύ σταθερό % 2c με a πολύ τυποποιημένο μεταφορά διαδικασία.


Συσκευασία % 26 Αποστολή
| Απλό Πακέτο | Εμείς παρέχουμε δωρεάν pe τσάντες και επίσης αποδοχή πελάτης % 27s έθιμο απαιτήσεις. |
| Blister Συσκευασία | Εμείς χρέωση USD % 7b% 7b % 7b % 7b2% 7d % 7d % 7d % 7d .16% e2% 80% 94USD 0.3 ανά πακέτο. |
| Προσαρμοσμένο πακέτο | Καλώς ήρθατε και εμείς θα μπορούσαμε να κάνουμε οποιοδήποτε προσαρμοσμένο πακέτο για εσάς. |
| DHL/UPS | 3- 5 working days for arrival after the delivery we confirmed the payment. |
| FeDex | 5-7 working days after the delivery confirmed the payment. |
| Θαλάσσιες Εμπορευματικές μεταφορές | A little long specially for big order. |
| Δείγματα(1-1000pcs και belowe): 3-7} working days after we confirmed the payment. | |
| Παραγγελία (5000 τεμ και παραπάνω) | 5-15 working days after we confirmed the payment. |


Συχνές ερωτήσεις
A:We provide 12 months warranty for all our products. Once there are any quality problems, we will offer you best solutions αναλόγως.
Q:Can I customize an unconventional length and color?
A:As long as it is in line with MOQ, it is absolutely no problem. We will have professional staff to communication with you.
Q:Will there be spots on the case of this charger?
A:This twin usb αυτοκίνητο φορτιστής is made of raw materials, so there will be no spots on the shell.
Q:Is the top connection of this charger stable?
A:We have optimized the top of this twin usb αυτοκίνητο φορτιστής. Αν και it is a safety hammer design, it will not affect your charging experience.
Q:Will the case of this charger come off?
A:The shell of this twin usb αυτοκίνητο φορτιστής θα δεν πέσει από εντός α έτος. όλα τα προϊόντα είναι κατασκευασμένα από υψηλή ποιότητα υλικά που πληρούν τα πρότυπα.
Δημοφιλείς Ετικέτες: twin usb αυτοκίνητο φορτιστής, China twin usb αυτοκίνητο φορτιστής κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο







