
Ασύρματη βάση φόρτισης υπέρυθρων Penguin
Αυτή η ασύρματη βάση υπέρυθρης φόρτισης Penguin μπορεί να φορτίζει τις συσκευές ασύρματης φόρτισης της Apple για πολλές συσκευές ταυτόχρονα, οι οποίες υιοθετούν τη λειτουργία ασύρματης γρήγορης φόρτισης. Ταυτόχρονα, αυτή η ασύρματη βάση υπέρυθρης φόρτισης Penguin διαθέτει επίσης μια λάμπα γραφείου που μπορεί να ρυθμίσει το ζεστό και κρύο φως, κάτι που είναι βολικό για το γραφείο ή τη μελέτη σας.
- Εισαγωγή προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος
Περιλαμβάνει το προϊόν
Η λάμπα αυτούΑσύρματη βάση φόρτισης υπέρυθρων Penguinέχει δύο θερμοκρασίες χρώματος, κρύο και ζεστό, που μπορούν να καλύψουν τις καθημερινές σας ανάγκες φωτισμού ή μελέτης.
Η λάμπα είναι κατασκευασμένη από μαλακό σχέδιο μεμβράνης, το φως είναι απαλό και όχι εκθαμβωτικό, και το φως είναι πολύ σταθερό, δεν θα επηρεάσει τον ρυθμό φόρτισής σας.
Ο όγκος του συνόλουΑσύρματη βάση φόρτισης υπέρυθρων Penguinδεν είναι πολύ μεγάλο, επειδή η λάμπα μπορεί επίσης να συρρικνωθεί, μεγιστοποιώντας την εξοικονόμηση χώρου εργασίας σας.
| Αριθμός προϊόντος | HYD-H33 |
| Ρεύμα εισόδου | 9V/2A |
| Ρεύμα εξόδου | 15W/10W/7.5W/5w |
| Ρολόι εξόδου | 1W |
| Ισχύς IED | 5W |
| Χρέωση Apple Watch | 2.5W |
| Ακουστικό Bluetooth TWS | 3W |




Περιγραφή εταιρείας
Η εταιρεία μας καλύπτει μια έκταση 6000 τετραγωνικών μέτρων, υπάρχουν 15 σύγχρονες γραμμές παραγωγής, 150 επαγγελματικό και τεχνικό προσωπικό και 70 εξοπλισμός.
Η εταιρεία μας έχει ισχυρή αντοχή, πολλούς προμηθευτές πρώτων υλών, το δικό μας εργοστάσιο πλακών PCB και τη δική μας σειρά προϊόντων.


Συσκευασία & Αποστολή
| Απλό πακέτο | Παρέχουμε δωρεάν τσάντες pe και επίσης δεχόμαστε τις προσαρμοσμένες απαιτήσεις του πελάτη. |
| Συσκευασία blister | USD {{0}}.16—Στις περισσότερες περιπτώσεις πρέπει να πληρώσετε 0,3 USD. |
| Προσαρμοσμένο πακέτο | Καλώς ήρθατε και θα μπορούσαμε να κάνουμε οποιοδήποτε προσαρμοσμένο πακέτο για εσάς. |
| DHL/UPS | 3- 5 εργάσιμες ημέρες για την άφιξη μετά την παράδοση, επιβεβαιώσαμε την πληρωμή. |
| FeDex | 5-7 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής από την παράδοση. |
| Θαλάσσιες μεταφορές | Λίγο μακρύ ειδικά για μεγάλη παραγγελία. |
| Διανομή | Δείγματα (1-1000τεμ και παρακάτω): 3-7 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής. |
| Παραγγελία (5000 τμχ και άνω) | 5-15 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής. |


Συχνές ερωτήσεις
Ε: Υπάρχει γραμμή διανομής για αυτό το προϊόν;
Σε εκείνουΑσύρματη βάση φόρτισης υπέρυθρων Penguinτο δικό μας είναι εξοπλισμένο με αντίστοιχα καλώδια δεδομένων.
Ε: Προσφέρετε εγγύηση;
Α: Παρέχουμε 12 μήνες εγγύηση για όλα τα προϊόντα μας. Μόλις παρουσιαστούν προβλήματα ποιότητας, θα σας προσφέρουμε τις καλύτερες λύσεις ανάλογα.
Ε: Είναι το υλικό αυτού του φορτιστή φιλικό προς το περιβάλλον;
Σε εκείνουΑσύρματη βάση φόρτισης υπέρυθρων Penguinείναι πλήρως σύμφωνη με τις απαιτήσεις προστασίας του περιβάλλοντος,.
Ε: Πώς να εξασφαλίσετε τη σταθερότητα;
Α: Το στήριγμα του προϊόντος μας έχει επίσης δοκιμαστεί με ανακίνηση, το οποίο μπορεί να σταθεροποιήσει και να διορθώσει το κινητό σας τηλέφωνο.
Ε: Είναι σταθερή η επάνω σύνδεση αυτού του φορτιστή;
Α: Έχουμε βελτιστοποιήσει την κορυφή αυτούΑσύρματη βάση φόρτισης υπέρυθρων Penguin. Αν και είναι ένα σχέδιο με σφυρί ασφαλείας, δεν θα επηρεάσει την εμπειρία φόρτισής σας.
Δημοφιλείς Ετικέτες: ασύρματη βάση υπέρυθρης βάσης φορτιστή πιγκουίνου, Κίνα ασύρματη βάση φορτιστή υπέρυθρων πιγκουίνων κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο







