
CE FCC Υπέρυθρη βάση φορτιστή Penguin
Αυτό το προϊόν είναι ο πολυλειτουργικός ασύρματος φορτιστής της εταιρείας μας. Εκτός από τη συνηθισμένη ασύρματη φόρτιση, μπορεί επίσης να πραγματοποιήσει ασύρματη φόρτιση θήκης ακουστικών και λειτουργία ασύρματης φόρτισης Apple Watch. Ενώ βελτιώνει την εμπειρία χρήσης, αποφεύγει επίσης αποτελεσματικά το πρόβλημα θέρμανσης που προκαλείται από τον μεταλλικό μεντεσέ πίσω από τη θήκη φόρτισης των ακουστικών, καθιστώντας τη φόρτιση ασφαλέστερη .
- Εισαγωγή προϊόντος
Καταγραφή προϊόντος
Ασύρματη φόρτιση για iPhone, AirPods και Apple Watch. Υποδοχή κάρτας αποθήκευσης AirPods και Apple Pencil, εξοπλισμένη με κινητή μονάδα ισχύος μαγνητικής αναρρόφησης, βολικές ανάγκες φόρτισης.
Είναι συμβατό με AirPods 2 και AirPods Pro ασύρματης φόρτισης. Και μέσω του υπολογισμού της θέσης των δύο πηνίων λήψης ακουστικών, καθώς και του σχεδιασμού καλουπιού υψηλής ακρίβειας, έτσι ώστε οι χρήστες να μην χρειάζεται να ευθυγραμμίζονται σκόπιμα κατά τη χρήση, δηλαδή να απελευθερώνουν και να φορτίζουν.
| Αριθμός προϊόντος | HYD-H33 |
| Ρεύμα εισόδου | 9V/2A |
| Ρεύμα εξόδου | 15W/10W/7.5W/5w |
| Ρολόι εξόδου | 1W |
| Ισχύς IED | 5W |
| Χρέωση Apple Watch | 2.5W |
| Ακουστικό Bluetooth TWS | 3W |



Περιγραφή εταιρείας
Η εταιρεία μας είναι μια εταιρεία προϊόντων με 14 χρόνια εμπειρίας στο OEM&ODM.
Ταυτόχρονα, η εταιρεία μας θα παρακολουθήσει επίσης διάφορες εκθέσεις σε όλο τον κόσμο και τα σχόλια των πελατών για εμάς είναι πολύ καλά.


Συσκευασία & Αποστολή
| Απλό πακέτο | Παρέχουμε δωρεάν τσάντες pe και επίσης δεχόμαστε τις προσαρμοσμένες απαιτήσεις του πελάτη. |
| Απλό πακέτο | Χρεώνουμε {{0}},16—0,3 USD ανά πακέτο. |
| Προσαρμοσμένο πακέτο | Καλώς ήρθατε και θα μπορούσαμε να κάνουμε οποιοδήποτε προσαρμοσμένο πακέτο για εσάς. |
| DHL/UPS | 3- 5 εργάσιμες ημέρες για την άφιξη μετά την παράδοση, επιβεβαιώσαμε την πληρωμή. |
| FeDex | 5-7 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής από την παράδοση. |
| Θαλάσσιες μεταφορές | Λίγο μακρύ ειδικά για μεγάλη παραγγελία. |
| Διανομή | Δείγματα (1-1000τεμ και παρακάτω): 3-7 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής. |
| Παραγγελία (5000 τμχ και άνω) | 5-15 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής. |


FAQ
Ε: Αυτό το προϊόν συνοδεύεται από το δικό του καλώδιο δεδομένων;
Α: Αυτό το προϊόν είναι χωρίς καλώδιο δεδομένων, η εταιρεία μας διαθέτει επίσης ειδικά δεδομένα γρήγορης φόρτισης για να αγοράσετε.
Ε: Πόσο ανθεκτικό στη θερμότητα είναι;
Α: Η αντίσταση στη θερμότητα αυτού του προϊόντος έχει περάσει τη δοκιμή, μπορείτε να το αγοράσετε εύκολα.
Ε: Πόσο καιρό είναι η εγγύηση;
Α: Τα προϊόντα της εταιρείας μας συνοδεύονται από εγγύηση δύο ετών.
Ε: Τι γίνεται εάν ο βραχίονας σύσφιξης αυτού του προϊόντος είναι φραγμένος;
Α: Εάν συμβαίνει αυτό, αφαιρέστε το εμπόδιο και πατήστε το κουμπί επαγωγής για να επαναφέρετε το προϊόν στην κλειστή κατάσταση και χρησιμοποιήστε ξανά το διακόπτη για να το χρησιμοποιήσετε κανονικά.
Ε: Πώς να εξασφαλίσετε τη σταθερότητα;
Α: Το στήριγμα του προϊόντος μας έχει επίσης δοκιμαστεί με ανακίνηση, το οποίο μπορεί να σταθεροποιήσει και να διορθώσει το κινητό σας τηλέφωνο.
Δημοφιλείς Ετικέτες: ce fcc υπέρυθρη βάση φορτιστή πιγκουίνου, Κίνα ce fcc υπέρυθρη βάση φορτιστή πιγκουίνου κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο







